Документы ВСЕНАРОДНЕ СТОЯННЯ НА ДНІПРІ «ЗА МИР, ПРАВДУ І ДОБРОБУТ!» ВІДКРІТЕ ЗВЕРНЕННЯ Громадської Ради України


У Києві відбувся Хрестний хід ЗА МИР, який зібрав понад 100 тис віруючих , які разом молилися за припинення кровавого конфлікту на Донбасі та напоумлення влади, яка його розв’язала. Основним підсумком Хресного ходу став сам факт його масового проведення в умовах жорского націоналістичного протиборства та розпалення ворожнечі, а також небажання нинішньої Київської влади припинити війну.
Багатотисячна молитва парафіян та їх всенощна заради миру відкрили очі українцям, зняв з них пропагандистську завісу, яка прикривала владних негідників, розв’язавших кроваву бійню та нацькувавших брата на брата. Однак ця молитва та всенощна не зупинили війну і не усунули її витік.
В зв’язку з цим, як і колись сам Хресний хід, так і тепер серед віруючих виникла ініциатива заклику та організації 14 жовтня цього року на Покрову ВСЕНАРОДНОГО СТОЯННЯ НА ДНІПРІ «ЗА МИР, ПРАВДУ І ДОБРОБУТ!»
В свій час Велике Стояння на Угрі в жовтні-листопаді 1480 року призвело до кінця татаро-монгольського ярма та визволенню від нього Русі, явивши йому силу її повсталого народу. Так і нині Всенародне Стояння на Дніпрі обов’язково допоможе встановленню міцного Миру, відкриттю Правди, а також відновленню Добробуту для всього народу України.
Громадська Рада України звертається до всіх громадських та політичних діячів, до їх організацій та установ з пропозицією підтримати Ініциативу мирян та закликати всіх громадян України до участі у Всенародному Стоянні «За Мир, Правду і Добробут!», а також розповсюдити його відкрите Звернення всім та усіма доступними способами.
Згодом про своє бажання взяти участь у Всенародному Стоянні можна буде повідомити у сформовані його штаби у Києві та в регіонах, так як воно не може обмежуватися тільки Києвом та може здійснитися в кожному населеному пункті, які підтримали всенародну його Ініциативу.
Громадська Рада України вказує на те, що Ініциатива Всенародного Стояння на Дніпрі може викликати різне до себе відношення з боку нинішньої Київскої влади та ультра націоналістичних радикалів. Тому поки буде достатньо оповістити всіх, хто сприйме Ініциативу та буде готовий в ній брати участь, приступити до формування її організаційних комітетів та штабів.
Громадська Рада України віре та знає, що Всенародне Стояння на Дніпрі та в інших місцях України обов’язково відбудеться та призведе до встановлення Миру, відкриття Правди і відновлення Добробуту народу України, а також, як і колись на Угрі – до кінця ненависного ярма.
Громадська Рада України
28 липня 2016 року

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.