Документы НАША ГРОМАДСЬКА ПОЗИЦІЯ (коротко)


Мета: Суспільство творців, Держава зацікавлених громадян і Особистість, що розкрила свої унікальні здібності і реалізувала свій талант заради могутності держави і розвитку суспільства.
Позиція — це наш план, що складається з Доктрини розвитку суспільства, Концепції побудови держави та Програми стратегічних намірів і тактичних дій для досягнення мети, що відповідає на питання: Куди йдемо? Чого будуємо? Що будемо робити?
Доктрина — це наші вимоги до суспільства, що відповідають на питання: Чого прагнемо? Миролюбность, Моральность, Законність утворюють суспільний фундамент.
Миролюбність і нейтралітет — це основа для нашого спільного проживання і без конфліктного співіснування, а також результативної взаємодії нашими перевагами, а не протистояння особливостями з іншими людьми і країнами.
Моральність і користь – це наші цінності, що усувають брехню у взаєминах і відсутність наміченого результату в діях, спрямованих на розвиток особистості і суспільства.
Законність і порядок – це наші базові правила і встановлення громадянської поведінки і соціальної взаємодії, що визнають непорушність природних законів і дотримання прийнятих традицій у державі і у суспільстві.
Миролюбність, Моральність і Законність закладають фундамент для побудови Держави зацікавлених в ньому громадян тим, що створює умови для розкриття здібностей і реалізації таланту кожної особистості.
Концепція — це наша відповідь: Що будуємо? І наш базовий принцип зацікавленості кожного громадянина у побудові своєї держави, не як апарату насильства і примушення, а як Корпорації з обслуговування власного населення, що забезпечує Прожитковий оптимум і створює умови громадянам для розкриття здібностей і реалізації їх талантів, що підсилюють його могутність.
При цьому уряд функціонально складається з 3 міністерств і 1 комітету:
1. Всіх внутрішніх справ; 2. Всіх зовнішних відносин; 3. Всієї зовнішньої та внутрішньої безпеки і соціального громадського комітету. Такий уряд прозорий для суспільства, зрозумілий і доступний для населення та охоплює весь спектр державного управління і забезпечення.
Програма – це наш перелік стратегічних перспективних намірів і тактичних послідовних дій, а також відповідь: Що будемо робити?
В якості головного з намірів перелік включає особисту зацікавленість кожного в досягненні поставленої мети, а не страх злиднів і прагнення до багатства. «Отримав і радий» — цей стимул несе людині лише тимчасову ситість, а «вийшло і щасливий» — цей сенс досягає його повноцінного життєвого інтересу.
Тактичні послідовні дії, які включають монополію держави на зовнішню економічну діяльність і безподаткову систему формування бюджету, забезпечать кожного громадянина довічним прожитковим оптимумом та його максимальною віддачею для могутності держави і розвитку суспільства.
При цьому епоха робітників капіталізму, що минає, створила у достатку все необхідне для еволюційного переходу всього людства в нову епоху творців на прикладі досягнення мети Нашої Громадської Позиції.

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.