События Всеукраїнська акція невдоволених «Відкритий мікрофон» 28 червня в Україні святкується День Конституції.


З нагоди свята о 18.00 біля Прапору України на центральній площі Голої Пристані відбудеться підсумок акції «Відкритий мікрофон» .

Питання, які постануть на вирішення Громади Голопристанщини:
1. Ціни на енергоресурси (газ, електроенергія, водопостачання) та комунальне свавілля.
2. Реформа територіальних громад, вигадки влади і реальність.
3. Незаконне скорочення витрат на бюджетників та структури культурного і спортивного розвитку громадян.
4. Корумповане розбазарювання земель і власності, які належать нам, громадянам.
5. Розгляд і вирішення питань найболючиших для Нас, жителів Голопристанщини.
6. Перспективи для міста і району. Боротьба з корупцією і безкарністтю «слуг народу».
Що означає " територіальна громада"?
Запрошуємо жителiв Голопристанщини, гостей, ЗМI.
Головна мета: проiлюструвати дiю Головного Закону України, пiдтвердити нацioнальну гiднicть Українського Народу.
Пiдстави: Конституція України

Стаття 3. Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.
Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави

Стаття 5. Україна є республікою.
Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.
Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами.

Стаття 8. В Україні визнається і діє принцип верховенства права.
Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.
Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується.

Стаття 13. Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу. Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених цією Конституцією.

Стаття 22. Права і свободи людини і громадянина, закріплені цією Конституцією, не є вичерпними.
Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані.
При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.

Стаття 23. Кожна людина має право на вільний розвиток своєї особистості, якщо при цьому не порушуються права і свободи інших людей, та має обов'язки перед суспільством, в якому забезпечується вільний і всебічний розвиток її особистості.

Стаття 38. Громадяни мають право брати участь в управлінні державними справами, у всеукраїнському та місцевих референдумах діяльності об'єднань громадян здійснюється лише в судовому порядку

Стаття 39. Громадяни мають право збиратися мирно, без зброї і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно сповіщаються органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування

Якщо Вас влаштовує рівень життя, Вам не потрібні зміни на краще, Ви живете, як на це заслуговуєте- в жодному разі не приєднуйтесь до цієї акції!!!

Шевченко Олексій
Цикура Надія.

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.