События Звернення ГРУ (Громадськоi Ради Украiни) щодо пiдтримки вимог Невдоволених


___/08-15 Головi ОДА
20.08.2015 пану
Звернення

Звертаюся до Вас як голова Громадської Ради України (реєстраційний № 796028 серії АОО від 17.07.1998 р. Міністерства юстиції України) з невідкладною вимогою щодо негайного скликання спеціальної наради відповідних фахівців задля визначення позиції щодо підтримки та власного забезпечення конституційних вимог, які стосуються мешканців Вашої області:
І. Встановлення та забезпечення ПРОЖИТКОВОГО ОПТІМУМУ для кожного мешканця Вашої області — громадянина України, згідно ст. 48 Конституції України, з відповідних джерел надходжень до бюджету області на соціальну підтримку громадян та за рахунок відновлення державної монополії на зовнішньоекономічну діяльність суб'єктів господарювання, яку Ви теж можете вважати необхідною.
ІІ. Визначення та документальне офіційне оформлення ЧАСТКИ кожного мешканця Вашої області — громадянина України в обласному майні та загальнонаціональному надбанні держави, згідно ст.13 Конституції Украиїни, з подальшим вільним розпорядженням ним в межах області та країни задля її перезаснування в ДЕРЖАВУ-КОРПОРАЦІЮ ГРОМАДЯН.
ІІІ. Встановлення в подальшому кокретного розміру, згідно ст.56 Конституції України, та одноразової сплати КОМПЕСАЦІЇ в розмірі 5000 гривень кожному мешканцю області — громадянину України за втрати від недбалого правління владою за рахунок позобюджетних обласних коштів та всенародних золотовалютних запасів держави.
З такими вимогами звернувся Рух Невдоволених України, як громадське об’єднання, та який в разі відмови або ігнорування його вимог ініціює проведення обласних Маршів Невдоволених з вимогою негайної відставки керівників області та закликає до підготовки до Всенародного Походу Невдоволених до Київа 22 листопада 2015 року з тими ж самими вимогами до керівників держави, які в разі невиконання, або їх ігнорування, згідно ст. 3 Конституції України, можуть бути усунені від влади.
Я, як голова Громадської Ради України в разі невиконання, або неналежного виконання вимог щодо негайного скликання спеціальної наради відповідних фахівців та з’ясування позиції щодо спроможності самостійного виконання вимог Руху Невдоволених України, або їх підтримки на державному рівні, маю звернутися з відкритим листом до обласних осередків понад 120 громадських організацій, які входять до складу Громадської Ради України, а також до інших громадських об’єднань з пропозицією підтримати відставку керівництва області та долучитися до підготовки до Всенародного Походу Невдоволених на Київ 22 листопада 2015 року.
Сподіваюся на розуміння важливості розгляду та прийняття рішення, а також його повідомлення мені та штабу Руху Невдоволених України напередодні виборів до місцевих органів влади, які обов’язково врахують Вашу думку та відповідь Ваших фахівців при обранні нових органів місцевої влади.
З повагою,
Голова Громадської Ради України Халецький В. М.

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.