События МАРШ НЕВДОВОЛЕНИХ – 2020 СЕЛЯН УКРАЇНИ. ФЕРМЕР САМ ПІШОВ З ЖИТТЯ…


«РАЗОМ І РАЗОМ! ПОДОЛАЄМО ПОСУХУ ТА ЗЕЛЕНУ ЗАРАЗУ!»
«Такої посухи не було з часів голодного 1947 го». Фермери Одеської області повідомили про втрату 90% урожаю і просять допомоги, бо, втративши 100 % врожаю через посуху, фермер села Шевченкове Кілійського району 66-річний Сердюченко покінчив з собою.
Про це Всеукраїнському Громадському Старості Валі Янко стало відомо від голови Кілійської ОТГ Павла Бойченка, який розповів про те, що його товариш 1954 року народження був фермером середньої руки. Його фермерське господарство обробляло 150 гектарів земельних паїв, узятих в оренду у жителів села Шевченкове.
«Але ж ні для кого не секрет, що Бессарабію спіткала страшна біда — справжня засуха. І фермерське господарство Василя Миколайовича, як і сотні інших фермерських господарств, втратили 100% посіву. Це колосальні фінансові втрати. Тільки на паї фермерському господарству необхідно було виплатити близько 900 тисяч гривень, а врожаю немає, доходів — немає. Тому доведений до відчаю чоловік покінчив життя самогубством », — повідомив Старості Павло Бойченко і додав, що близько місяця тому, на підставі скарг фермерів, Кілійський міськрада просила негідників з центральних органів влади надати допомогу звичайним аграріям, а не, як завжди, тільки великим сільськогосподарським корпораціям.
Всенародний Громадський Староста висловив співчуття родині загиблого чоловіка та звернув увагу українського народу на те, що такої посухи не було з часів голодного 1947 року.
«Очікується втрата врожаю не менш ніж на половину, а у південних областях майже на 90% і треба термінова допомога фермерам, щоб не допустити обвального їх банкрутства та агропідприємств. Так окрім епідемії коронавируса, яка підкосила економіку, країна опиналася на межі загибелі врожаю через посуху, а це понад 50% від усіх посівів та особливо в південному регіоні ", — заявив Староста та за його словами, не просто нестача коштів загрожує країні, а і справжній голод через недолугу та ганебну центральну «зелену» владу, яка грається життям людей.
Так наприклад, якщо в минулому році в Одеському регіоні зібрали 3,7 млн тонн врожаю, то в цьому, за прогнозами, зможе вийти лише 1,2 млн тонн, а домогосподарства можуть втратити до 2 млрд грн, що є повною катастрофою і це зробить жебраками майже всіх селян…
«Ситуація з АПК настільки критична в усієї країні, що сподіватися на цю недолугу владу не має сенсу», — додав Всенародний Громадський Староста Валя Янко та запропонував як мога швидче звертатися до сусідніх та інших країн за допомогою, а центарльну владу треба невідкладно відсторонювати, бо вона діє лише на власну користь і не буде долати катастрофічні наслідки посухи.
ПІДГОТОВКА ДО ВСЕНАРОДНОГО ПОХОДУ НА КИЇВ ТРИВАЄ… ТОМУ — «РАЗОМ І РАЗОМ! ПОДОЛАЄМО ПОСУХУ ТА ЗЕЛЕНУ ЗАРАЗУ!»

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.