События ЗЕЛЕНСЬКИЙ РОЗПОВІВ ПРЕЗИДЕНТЦІ ФІНЛЯНДІЇ, ЯК РОЗКРАДЕ $5 МЛРД КРЕДИТУ МВФ


і за якою схемою, підказаною Порошенком, він це зробить.
ПреЗЕдент заявив, що $5 милліардів доларів кредиту, який Україна повинна отримати у рамках попередньо узгодженою програмою з МВФ піде по наробленій попередником Порошенком схемі у державний бюджет на буцім-то збереження платіжного балансу, що в принципі неможна перевірити, бо розпорошать ті гроші по різним гаманцям з гарним зворотнім відкатом.
Про це Зеленський промовчав підчас телефоної розмови с президенткою Фінляндії Саули Нііністе, але ж похвастав наперед перед жінкою, що він крутий і, тепер $5 міліардів доларів у нього в кишені.
«Всі наробки для початку практичної роботи з грошима МВФ виконані, гроші фонда спрямовуються на «збереження платіжного балансу та на підтримку бюджету», — похизував Зеленський, бо якщо казати прямою мовою, то це в нікуди для населення чи навпаки в кишені тих, хто їх отримає та відкатить значну частину назад. Крім того президентка Фінляндії Саулі Нііністе подякувала Зеленского за майже дармових батраків, яких він відправив у найми для збору врожаю на чужинні.
«Така справа не тягне на пряму зраду, але дотягує до зради людей та економіки країни» — прокоментував Всеукраїнський Громадський Староста Валя Янко і додав, що вже англійське агенція ВВС визначила пів-року термін Зеленського при владі та додала, що восени підчас громадських зворушень він буде усунутий від влади. Тому невипадково готується Всенародний Похід на Київ, до якого долучаються мери міст та голови горамад, яким від кредиту МВФ нічогісінько не попаде, а то ж свої проблеми вони вимушені будуть вирішувати самостійно, що вже неможливо. «РАЗОМ і РАЗОМ! ГЕТЬ ЗЕЛЕНА ВОРОВИТА ЗАРАЗА», — ЗАКІНЧИВ СТАРОСТА

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.