События МАРШ НЕВДОВОЛЕНІХ - 2020 ПІД БУДИНКОМ ЗЕЛЕНСЬКОГО


Учасники Маршу прийшли під будинок до Зеленського в Києві та погрожували йому статтею на річницю його президентства. За словами протестувальників — це перший Марш за відчуження преЗЕдента від влади після ослаблення карантину, проте вони стануть регулярними і по всій країні, щоби восени під час Всенародного Походу на Київ Зеленського назавжди відсторонити від його ганебної влади.
«Нас в Маршах Невдоволених вийдуть мільйони і підуть Всенародним походом на Київ», — загрозливо заявили маршувальники.
Крім того, на головному плакаті колони, яка прийшла Маршем Невдоволених – 2020 до дому Зеленського, красувався напис «111 стаття. Зе готуйся!» (По 111 статті в Україні судять за держзраду — Ред.). Саме її зараз закидають колишньому президенту країни Петру Порошенко після публікації його розмов з екс-віце-президентом США Джозефом Байденом. Прямо під будинком преЗЕдента протестуючі кричали «БЕ-БЕ — БОЯГУЗ-БУБОЧКА ВИХОДЬ» і пообіцяли діставати преЗЕдента зі своїми «вимогами» де б він не був.
На цій акції також був присутній художник і телеведучий каналу «Прямий» свій шут Поярков, який надів блазнівську шапку і спародіював Зеленського в стилі «туалетного гумору».
«Марші Невдоволених – 2020 вже йдуть, що зліва – що зправа та набирають свою вагу, бо дійсно восени підчас Всенародного походу на Київ відбудеться не тільки відчуження Зеленського від влади, але й перезаснування всієї держави за іншим земельно-адміністративним устроєм на кшалт Німеччини», — повідомив Всеукраїнський Громадський Староста Валя Янко.

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.