События УКРАЇНСЬКИХ РАБІВ, НАЙМИТІВ, БАТРАКІВ - ВЕЗУТЬ ЧАРТЕРАМИ НА ЄВРОПЕЙСЬКІ ПЛАНТАЦІЇ


До Європи продовжують терміново вилітати чартери із заробітчанами, хворими на коронавірус!!!
Не встигли вщухнути пристрасті через заборон на чартери із заробітчанами для роботи на європейських фермах, як навколо спецрейсів вибухнув новий скандал. У рабів з України, що прилетіли чартером до Австрії, виявили коронавірус. Проте літаки з заробітчанами продовжують вилітати. Причому людей відправляють без всяких спецдозволів від української влади, якими так багато лякали.
Спецрейсами з наймитами літають літаки з Києва до Варшави в Польшу, а також в Німеччину, Великобританію і Фінляндію, в кожному приблизно по 200 пасажирів. Наступний літак зі збирачами врожаю в Гельсінкі планують на 29 травня.
«Деякі країни вже готові скасовувати карантин для наймитів офіційно, щоб ті почали рабську працю відразу, без необхідності перебування в 14-денному карантині», — заявив 21 травня міністр-плантатор сільського господарства Польщі Ян Кшиштоф, — «близько 60% наймитів-українців вперше приїхали на роботу в Польщу і такий високий відсоток вказує на те, що серед українців зростає потік на заробітки в Польщі».
На думку експертів з працевлаштування українцям не так-то просто буде знайти роботу в Європі — своїх потрібно прилаштувати. Крім того, ставки для українців понизили наполовину — на полуниці платять 2,5-3 злотих за козуб (15-20 грн), а не 4-5 злотих (26-33 грн), як в минулому році, а умови утримання стали просто скотськими, як тварин у хліву.
«На українцях економлять всі, бо це сама дешева робоча сила», — повідомив Всеукраїнський Громадський Староста та додав, що «рабам з України платять дуже мало, бо робота обмежена сезоном і на такі скотські умови погоджуються тільки працівники з України. Ганьба до сучасних 6 років гадності такого не було і наших громадян цінували на рівні з місцевими робітниками, а зараз українці, як скоти, яких утримують гірше домашньої тварини. І доки здатні люди терпіти таке знущання у себе в країні, що закордоном їх теж сприймають за рабів. Повернення до України буде теж гірким, бо навіть ті гроші, які вони зароблять підуть на штрафи там та на борги вдома. Тому значна частина цих людей приєднається до Всенародного походу на Київ, щоб у наступному році не стати знову батраками, рабами та наймитами».
ЯКЩО ЗЕЛЕНА ПОГАНЬ ПРОДАЛА УКРАЇНЦІВ ЗА БЕЗЦІНЬ ТА ЩЕ НА ЦЬОМУ ЗАРОБИЛА, ТО Ж І ЗА КОРДОНОМ ЇХ ВВАЖАЮТЬ ЗА РАБІВ!!!

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.