События МВФ КИНУВ ПАПУА-УКРАЇНУ З КРЕДИТОМ


А НАРОД ВИДАСТЬ ЙОМУ НА ВІДКУП ПОРОШЕНКО, ЗЕЛЕНСЬКОГО І ВСІХ ОЛІГАРХІВ З ТОП-ЧИНОВНИКАМИ.
Міністр фінансів Марченко розповів, як МВФ «кинув» Україну з кредитом.
На черговому етапі переговорів між українською стороною і МВФ йшлося про програму розширеного фінансування, від якої фонд відмовився.
«Ми виконали всі необхідні зобов'язання. Причина зміни програми МВФ одна: економічний крах в Україні. У МВФ відзначили, що така злиденна країна не зможе спланувати програму на три роки. Адже EFF — трирічна програма. Це був єдиний аргумент. Ми довго боролися за EFF, оскільки пройшли по ній 99% шляху. Для нас це була досить незбагненна історія… коштів немає і не буде», — пригнічено заявив міністр, що немає більше надій розраховувати на «ексклюзивну допомогу EFF».
«Нам відказали: говорити про програми допомоги Україні немає можливості», — додав він.
«Україна очікує від Міжнародного Валютного фонду затвердження програми Stand-By на 5 мільярдів доларів вже на засіданні Ради 5 червня, але ось дочекається чи ..., — запитав риторично Всеукраїнський Староста Валя Янко, — а якщо і отримає частину, то її тут же розтягнуть, тому що тільки до осені залишилося цієї владі «рулити». Бо Всенародний Похід на Київ — уже готується, і він змиє це зелене болото разом з його боргами МВФ. Україна і її народ нічого і нікому не повинні, а в рахунок боргів народ видасть на відкуп МВФ Порошенко, Зеленського і всіх олігархів з топ-чиновниками».

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.