События ХМУРА ОСІНЬ ЗЕ-ВЛАДИ НАСТАЄ ВЛІТКУ


ПАРЛАМЕНТСЬКЕ МОНО-БОЛОТО ХОЧЕ ЗНОВУ ВІДПРАВИТИ КАБМІН ШМИГАЛЯ У ВІДСТАВКУ
У парламентському моно-болоті «Слуга народу» знову розглядають можливість відставки Кабміну Шмигаля через пандемію нового коронавируса і очікування остаточного економічного краху.
«Я думаю, що знову пора міняти Кабмін. Повинні бути не тільки якісь зміни окремих міністрів. Як виявилося, це можна робити і після місяця їх бездарної роботи, яка під час економічного краху може закінчитися і політичним кінцем. Тому що якщо не формується протягом місяця Кабмін, якщо коаліція не висуває його, немає голосів, то це вже перевибори (парламенту і презедента) », — заявив заступник голови фракції Кравчук.
У моно-болоті багато нардепів вкрай незадоволені роботою міністрів тому, що ті не приходять на засідання комітетів та не відповідають на їх запити, а також просто не працюють, як слід разом з прем’єром.
Депутати від «Слуги ...» запропонували разом заслухати міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та Шмигаля на годині запитань до уряду, який відбудеться в п'ятницю. Також вчора зРада розпочала збір підписів за відставку чиновника та всього уряду.
«Такі обставини говорять про те, що вже в самій «зеленій команді» готуються до відчуження преЗЕдента та повного парламентського перезавантаження, бо дуже не хочуть нести відповідальність за все, що накоїв їх блазень. Тому вони згодні збігти раніше, поки не настала ХМУРА ОСІНЬ та Всенародний Похід не прийшов до Києва, бо тоді прийдеться всім відповідати, — сказав Всеукраїнський Староста Валя Янко і додав, що перезаснування восени держави по новому земельно-адміністративному устрою та відновлення її законності та суверенітету вже невідворотнє, бо без того її очікує розпад та повне зубожіння народу.

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.