Мнения З А Я В А щодо подій в Україні НЕЗАЛЕЖНА ПРОФСПІЛКА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ УКРАЇНИ


Світовій спільноті, ООН, ЕС, Росії, Китаю, Українському Народу Від “02” березня 2014 р.
З А Я В А щодо подій в Україні
З точки зору Міжнародного та вітчизняного права, в Україні здійснений державний заколот. Цей заколот був здійснений групою заколотників із числа національної меншини України (жедів), які не є корінним народом України і не представляють його національну (етнічну) більшість.

Україна є національною державою. 95% громадян України є українцями та руськими за своїм етнічним походженням. Саме українці та руські належать до корінного населення України:

українці – 78,8%
руські – 16,2%

Державний заколот (переворот) в Україні здійснений під керівництвом жедівських олігархів з подвійним громадянством (Ізраїлю), за підтримки спецслужб та вищих політичних кіл сіоністських США, Ізраїлю, Німеччини, НАТО в цілому, які не припиняють свою військову агресію після аналогічних державних заколотів і загарбницьких війн в Афганістані, Югославії, Іраку, Тунісі, Лівії, Сирії та проти інших країн.

Всі події, що відбуваються в Україні, свідчать про те, що їх сценарій був розроблений не в Україні, а спецслужбами вище зазначених іноземних держав – агресорів і загарбників чужих територій з метою їх пограбування та поневолення народів. Нажаль, не всі націоналісти України це правильно розуміють, що дає можливість заколотникам використовувати їх патріотизм всліпу…

Події в місті Києві та в інших містах України останніми місяцями не можна розцінювати інакше, як спецоперація спецслужб вище перелічених країн, які вступили в міжнародну злодійську змову проти держав Україна, Росія та їх народів.
Зазначена спецоперація має на меті розв’язання чергової, вже третьої світової війни і знову на слов’янському просторі, остаточне захоплення України та підготовку до військового вторгнення в Росію з метою її повного і остаточного знищення як цілісної держави.

Окупація всього пострадянського простору цими країнами-загарбниками агресивного іудейського капіталізму ставить собі за мету створити передумови для остаточного поневолення світу країнами «Золотого мільярду» і звільнення планети Земля від мільярдів людей під приводом «перенаселення» земної кулі.

Агресори нахабно і цинічно обдурили значну частину Українського народу. Всі захоплені ними засоби масової інформації в країні подають однобічну та збочену інформацію. Незаконна влада заколотників в Україні намагається легалізувати себе у будь-який спосіб. Вони діють за принципами «революційної доцільності», а також «революція і війна все спишуть».

В силу ситуації, яка склалась, у військово-політичних сил Росії не залишалось нічого іншого, як прибігти до відповідних і адекватних ситуації військово-стратегічних, політичних та геополітичних маневрів і заходів. Зараз, від остаточного загарбання України ненажерливим Заходом Україну рятує саме Російська армія в Криму і могутність російської армії, яка на даний час залишилась єдиним серйозним важелем стримування західних агресорів, які цинічно і підступно переховують свої імперіалістичні плани за цинічними і брехливими гаслами «боротьби з диктатурою», «демократії» та «прав людини» (з подвійними жедівськими стандартами).

Звертаюсь до народу України, всієї світової спільноти, керівництва ООН, США, Німеччини, НАТО, Росії і Китаю, зупиніть ці жедівські свавілля і шабаш. Заколотникам в Україні, їх ляльководам і спонсорам в будь-якому випадку не вдасться досягти своєї брудної мети, навіть якщо це призведе до загибелі мільйонів людей. Друга Світова війна Вам вже яскраво продемонструвала здібності слов’ян. Якщо Німеччину не задовольнило об’єднання своєї східної та західної частини, розв’язана Третя Світова війна за Вашої участі все поверне назад, Ангела Меркель повернеться на свою історичну Батьківщину до Ізраїлю, а Барак Обама – в Африку в свою іудейську родину…

Якщо когось не влаштовує єдиний законний Президент України В.Ф.Янукович, Ви можете його усунути від влади лише законним, конституційним шляхом на чергових виборах у 2015 році. Яким би він поганим не був. Держава існує лише до тих пір, поки у неї є законна, легітимна влада. Заколотники в Україні призвели до того, що вони делегітимізували владу в Україні, дискредитували себе, Україну принизили наш народ в очах світової спільноти та міжнародних інстанцій.

Заколотники, які аморально і незаконно намагаються видати себе за владу в Україні, мають повстати перед судом і відповісти по всій суворості українського законодавства. Перш за все, це О.Турчинов, В.Кличко, А.Яценюк, О.Тягнибок, Ю.Луценко, Ю.Тимошенко, П.Порошенко та інші, які свідомо вступили в злочинну змову з іноземними загарбниками обдурюючи і продаючи їм національні інтереси України, Україну та весь її народ. І так буде, однозначно, іншого шляху для наведення порядку і ладу в Україні не існує. Злочинці і зрадники держави мають сидіти в тюрмі, незалежно від того, наскільки вони усвідомлюють чи не усвідомлюють скоєний ними злочин організованою групою за попередньою домовленістю… Ніякої революції в Україні не відбулось – відбувся чисто жедівський заколот з метою недопущення зміцнення української державності.

Хочу попередити США, Ізраїль, Європейський Союз, НАТО, ООН, що в Україні далеко не всі настільки тупі або оболванені захопленими Вами ЗМІ, як Ви вважаєте, щоби не розуміти Вашої підступної і підлої загарбницької політики та геополітики. Розроблені Вами загарбницькі плани і стратегія щодо України та Росії, рано чи пізно, зазнають поразки. В Україні та Росії є розумні люди і справжні національні патріоти, які все прекрасно розуміють і готові до рішучих дій.

А Вам нехай Ваші народи дають належні оцінки. Нам Ваша підла злодійська «допомога» не потрібна.

Україна і Росія були і назавжди залишаться братніми народами і стратегічними партнерами, як би жедівські провокатори та агенти впливу не намагались посіяти між нами ворожнечу і братовбивчу війну. Чомусь, Ви мовчали і досі мовчите про те, як жедо-більшовицькі злодії і людожери організовували в Україні та Росії голодомори та політичні репресії у ХХ столітті. Так саме Ви мовчите і зараз, коли був розвалений і вщент пограбований СРСР з вивезенням в Ваші банки тисяч тон золота, платини, брилліантів та інших наших багатств на сотні трильйонів доларів США. Нам не потрібні ні Ваше злодійське втручання у наші внутрішні справи, ні Ваша «допомога». Віддайте нам все награбоване у нас, чим Ви незаконно користуєтесь виключно на свою користь. Тих багатств нам вистачить навіть на те, щоби і Вам позичати величезні кредити під Вами ж встановлені відсотки. Чуєте, міжнародні злочинці і терористи, грабіжники і загарбники?

І не думайте, що ми не розуміємо того, чому саме зараз Ви організували цей державний заколот в Україні. Ви прекрасно знаєте і порахували, що в умовах стабільності, навіть при владі Януковича, у 2014 році в Україні планово мало значно збільшитись економічне зростання. Ви прекрасно розуміли і порахували, що на наступних чергових виборах у Вашої агентури та лобі в Україні не було ніяких шансів перемогти на чергових виборах. Тому, Ви спеціально дестабілізували ситуацію в Україні та організували державний заколот з метою недопущення економічного зростання в нашій країні та посилення свободи і незалежності нашої держави.

РУКИ ГЕТЬ ВІД УКРАЇНИ, БРУДНА ІМПЕРІАЛІСТИЧНА ЖЕДІВСЬКА СВОРА МІЖНАРОДНИХ ЗЛОЧИНЦІВ – БАНДИТІВ, ТЕРОРИСТІВ І ГРАБІЖНИКІВ!!!

Сподіваюсь, ООН і вся світова спільнота остаточно зрозуміють, хто Ви є насправді і винесуть Вам історичний вирок.

ВВАЖАЮ, що в умовах, які склались в Україні, Росія виступила як справжній і єдиний гарант цілісності та незалежності Української Держави та її єдиної законної влади. Час ще доведе це.

З особливою надією на розуміння та усвідомлення ситуації, яка склалась у взаємовідносинах між українським та руським народами, я звертаюсь до руських людей. Не піддавайтесь на провокації жедівської агентури Росії, яка штучно роздмухує у Вас ненависть до українських національних патріотів України (націоналістів) поширюючи хворобу під назвою «великоруського» шовінізму та приниження національної гідності українців називаючи їх «окраїнцями», яке ніби походить від слова окраїна. Знайте – це чиста жедівська провокація в реалізації підлих планів «розділяй слов’ян і владарюй над ними».

Люди, дорогі співвітчизники!

У всіх чесних і порядних людей та народів є єдиний шлях подолання цього Всесвітнього зла. Ми розробили для цього переможну ідеологію і стратегію –
МАНИФЕСТ Международного Национал-cоциалистического Союза –
lalak.org.ua/?q=node/21669
Ця Заява опублікована на українських та російських сайтах:
lalak.org.ua/?q=node/21848
grkontrol.org/main/169-manifest-mezhdunarodnogo-nacional-socialisticheskogo-soyuza.html
shturmnovosti.info/content/zayavlenie-predsedatelya-nezavisimogo-profsoyuza-voenosluzhashchih-ukrainy-n-lalaka.html
midgard-edem.org/forum/Tribuna/Obrascheniya/256578_ZAYaVLENIE_Profsoyuza_Voennosluzhaschih_Ukrainy_02032014.html
Борітеся проти наших спільних гнобителів – спільно! Приєднуйтесь до нас!
Голова НПВУ О.М.Лалак

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.