Мнения ВСЕНАРОДНИЙ ПОХІД НА КИЇВ – ОСІНЬ-2020 МАНІФЕСТ ТВОРЦІВ ЗВЕРНЕННЯ


«Самою могутньою стала б наша держава і найщасливішими її громадяни, якби кожен розкрив свої здібності і реалізував би свій унікальний талант», — Всеукраїнський Громадський Староста Валя Янко
«ДЕРЖАВА ЗАЦІКАВЛЕНИХ ГРОМАДЯН»
ЗДІБНОСТІ — ПРОЖИТКОВИЙ ОПТИМУМ — МОНОПОЛІЯ НА ЗОВНІШНЮ ЕКОНОМІКУ
ЗВЕРНЕННЯ
СВІТОМ ПРАВЛЯТЬ НЕ ІДЕЇ, А ОСОБИСТИЙ ІНТЕРЕС.
Вільний розвиток кожного є неодмінною умовою вільного розвитку всіх. Є тільки два основних важелі, які здатні рухати людей, — це загальний страх або особиста зацікавленість. До цих пір саме страх злиднів чи інтерес до багатства управляли людьми. Їх лише ненадовго захопили справедливою ідеєю усередненого буття, але потім знову повернули до самостійного пошуку хліба насущного.
«ОТРИМАВ І РАД» — цей сенс життя приносить людині лише тимчасову ситість, але він не здатний надати їй сталості і задоволення собою. І тільки інший сенс — «ВИЙШЛО І ЩАСЛИВИЙ» — досягає її повного життєвого інтересу. Людина стає щасливою тільки тоді, коли вона розкриває свої творчі здібності та реалізує свій унікальний талант. Але цьому постійно і наполегливо перешкоджає все, що людині потрібно для життя: їжа, одяг, дах над головою ..., які вона змушена собі забезпечувати сама. Саме це звужує і направляє її життєвий інтерес до примітивної радості від отриманого.
Злидні однозначно, а багатство навмисно позбавляють людину справжнього щастя від того, щоб його унікальне і талановите життя склалося. Страх втратити накопичене або опинитися в злиднях постійно заважають розкрити її унікальні здібності. Людина все своє життя лише використовує навик-професію і вдосконалює вміння-спеціальність заради отриманих натомість їжі і побуту. Саме ці зовнішні і створені навмисно окремими людьми умови для всіх інших перетворюють абсолютну більшість людей у безталанних, хоч від початку таких немає.
Яскраве і сите, але набагато частіше безпросвітне і голодне убозтво-людина, наполегливо і постійно шукає свого багатства або просто хліба насущного. Вона замикається на цьому, і тільки ОСОБИСТІСТЬ, забезпечена державою ПРОЖИТКОВИМ ОПТИМУМОМ, здатна розкритися для загального блага. Держава сама встановлює пряму зацікавленість в собі своїх громадян. Вона максимально знижує число незадоволених в суспільстві і допомагає розкрити в кожному своєму громадянинові особистість, а також забезпечує максимальну ефективність застосування унікальних старань всіх її громадян. Вона постійно нарощує власну могутність тим, що відновлює монополію на свою зовнішню економіку і не дає її розтягувати.
Держава забезпечує кожного свого громадянина довічним прожитковим оптимумом і саме змінює з рабськи залежного в зацікавлене к собі його ставлення. Суспільство більше не тисне на людину. Воно вбачає в неї творця, що забезпечує необмежену досконалість не тільки собі, але і для всього людства.
При цьому вся нинішня капіталістична система — вже наробила всього у повному достатку для забезпечення всім гідного прожиткового рівня, як би воно так розподілялося. Накопичена нею в надлишку кількість підготувала еволюційний перехід в нову якість і в перспективне майбутнє, а подальший неухильний світовий розвиток базується на максимальній віддачі творчих устремлінь кожного.
ЗМІНА ЕПОХ ЗУМОВЛЕНА САМОЮ СУТТЮ ЛЮДСЬКОЮ ОБРАЗУ І ЇЇ ТВОРЧОЇ ПОДОБИ.
Але для вільного і могутнього розвитку всіх необхідною умовою виступає вільний розвиток кожного без страху та з особистісною зацікавленістю. Залишається лише заявити свої програмні цілі, а також поставити конкретні завдання і здійснити восени 2020 року Всеукраїнський Похід на Київ для встановлення Держави зацікавлених громадян ЗГІДНО ВЖЕ ПРИЙНЯТОГО РІШЕННЯ Громадської ради УКРАЇНИ.
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ГРОМАДСЬКИЙ СТАРОСТА ВАЛЯ ЯНКО

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.