Публикации Глава 7 Буде порядок на землі, то буде і мир (частина ІІ)


— До речі, — нагадав голова Комітету, що така ж сама гримуча ситуація і в «смачній» Київській області , де повернути землі передані незаконно дуже важко, бо їх особисто контролює «стара людина», але вже нового президента з вищого складу СБУ.
— До речі, я нагадую всім, що згідно законодавства усі українці мають право отримати від держави п’ять різних земельних ділянок, — додав Іван Карпович, — але ж далеко не всі про це знають і треба сповістити, щоб заблокувати кадастр своїми заявами. Бо їх не буде кому розглядати, але ж і уповноваженим від президента теж не зарадиться, бо його ж колишні колеги більш ніж хтось все розуміють, а тому почнуть офіційно бойкотувати, посилаючись на страшне навантаження, а він сам їм це підкаже.
— Це теж для нас вихід, але ж треба зробити так, щоб рішення щодо ринку землі не пройшло ніяким чином, а для цього треба задіяти широкі сільські маси людей, яких може підтримати місто, бо воно практично без роботи, — висловив думку голова Комітету і на де який час попрощався з гостями, бо його вже чекали інші справи, які саме торкалися з’їзду селян.
Він збирався за ініціативою Комітету та готувався запропонувати методи, а також засоби захисту землі і боротьби за неї, не виключаючи широкий похід селян на Київ. А на столі голови лежав свіжий, зроблений американськими аналітиками може для себе, а може для МВФ, звіт щодо стану справ з земельними реформами в Україні. Звіт був ретельний: практично по кожній області виписувалися всі складові земельних відносин, а в кінці були висновки, на які і звернув свою увагу голова, бо сам готував своє звернення до селян та городян.
Він сам народився і виріс у селі, а потім в обласному місті навчався та жив довгий час там. Але це було вже в минулому, хоч здавалося, що вчора. Голова подивися на ті висновки, а перед очима примарилася ота сільська хата та ділянка землі, яку він теж доглядав та оброблював, бо вона всіх годувала. Замислився він…, але ж потім повернувся з тих минулих мрійних думок і знову почав читати висновки, які різали серце.
« Після виступу президента в Туреччині вкрай активізувала перспектива лібералізації ринка землі», — та писали б вже пограбування, — в голос подумав він і дочитав, — «сільськогосподарської землі шляхом дозволу її продажу з 1 січня наступного року».
Так виходило, що цей молодик-президент тільки зробив певний вигляд порядності, а все обговорив, як на тому «сходняку», і тільки потім, як сніг на голову виклав всім з-за кордону.
«І те є, що парламент сучасного скликання зможе прийняти позитивне рішення відносно цього питання, не виникає ніякого сумніву», — писали американці далі, але ж він теж зрозумів, що вони в парламенті, хоч і зРадники-депутати, але ж не самогубці, бо їм теж далі жити на цій землі, а не бігати по світу, як отим олігархам чи екс-президенту-злодію, а також ховатися його наступнику.
«Однак в той же час необхідно виділити де кілько моментів», — помітив для себе він, і додав, — .що в разі зняття мораторію на продаж землі з 1 січня наступного року її ринок зможе запрацювати не раніш весни-літа. Цей період буде характеризуватися занепадом соціального забезпечення більшості громадян України», — не втримався і в голос вилаявся голова, — «благодії» туди вас в корінь, бо на сучасний момент, існує значна ймовірність того, що саме цей період можна віднести до самого «дна», — він знову ледь утримався від більш змістовної лайки, бо на самому дні вони вже були давно, ще з того часу, коли до влади прийшли самозванці і весь цей час тільки й добирали останнє та все більше всіх людей заганяли у злидні.
«Таким чином, «спеціально» – відмітив він, — сільськогосподарські землі та в основному чорноземи, — знову зробив помітку він, — будуть виставлені на продаж в той період, коли ціна буде прагнути йти до мінімуму».
— Ось так, як казав колись гуморист Аркадій Райкін: «ріжте мене на куски та їжте мене», але ж без масла, бо на нього грошенят не вистачить», — підвів вголос висновок Голова Комітету та став читати далі.
«Низький рівень соціального забезпечення більшості громадян сільської місцевості — «читай – селян» — поправив він, — в свою чергу стане штовхати їх до швидкого продажу своїх ділянок», — знову напрошувалася дужа лайка, бо все врахували негідники, але не врахували головного, що то є його рідна земля і він її прагне захищати.
«Аналогічна ситуація буде складатися і навколо державної та комунальної землі. Бюджети всіх рівнів з наступного року будуть відчувати велику нестачу коштів», — знову відірвався від читання він, — бо вже зараз існувала величезна нестача тих коштів, а що ще буде через півроку – одному Богові відомо…»
«У зв’язку з цим чиновники стануть бачити в землі єдину можливість швидкого отримання коштів, як для бюджетів різних рівнів, так і для власного збагачення. До того ще слід додати значну кількість озброєних груп, які мають бойовий досвід та зможуть надавати послуги щодо рейдерського захоплення власності, особливо в слабо контрольованій сільській місцині», — голова до болю стиснув кулаки, бо так відверто та нагло ці чужаки писали про загарбування його країни «цивілізованими методами».
«Представники українського агробізнесу не будуть до того ж теж мати коштів, щоб викупити орендовані ними землі. Це стосується не тільки великих агрохолдингів, які вже сьогодні мають великі боргові зобов’язання, а і невеличких господарств та фермерів», — відвів він очі від паперу та подумав, що напевно тільки одиниці є виключенням з того списку.
«В подібних умовах кошти задля викупу земель будуть мати лише два типа інвесторів. Перший – це іноземний (і в першу чергу читай – американський) капітал. Друге – це спекулятивний (знову ж таки читай американський) капітал, який має доступ на зовнішні ринки запозичень, представники якого (Трамп і Ко) будуть перепродувати землю іноземним компаніям, а чи скоріше своїм американським громадянам з Каліфорнії дуже заляканими, ще паничкою Клінтон», — додав за аналітиків голова.
«Важливо і те, що повноцінного законодавчого алгоритму, який би дозволив не допустити іноземний капітал до купівлі землі, до цього часу не існує, бо його нікому було створити, а всі ті «народні обранці» були зайняті бізнесом та своїми особистими справами і вважали куди та земля дінеться, якщо вона під мораторієм буде, — домислив він і пожалкував про той марний час, який він раніше міг би витратити на захист землі та людей. А більш того, позбутися іноземних загарбників, яким потрібно тільки вирвати народ з корінням. А земля — це засіб його виштовхнути на солончаки, де не родить: ні в землі, ні в родині, ні в голові, а ні в душі, — щось дуже сумно стало від тої доповіді, яку він хотів вже кинути, але ж треба було добре знати його супротивників та тих негідників, які не приховували своїх підступних планів.
«В першу чергу купувати української землі стануть транснаціональні корпорації, які мають американські коріння», — бо вони через цих владних злочинців утворили собі такі «привабливі умови, — знову додав він, — і якщо когось і допустять чи то з Китаю, чи Ізраілю, то тільки тоді –це не ринок, а війна за землю. Він буде вторинним, але ж знову для заможних іноземних громадян.
«Подібний сценарій кардинально поміняє взагалі всі співвідношення на внутрішньому ринку, бо він приведе до масового розпродажу бізнеса з боку українських підприємців, банкрутству, до значного загального падіння виробництва та експорту готової продукції», до занепаду та втечі населення не тільки з землі, а і з країни взагалі, — додав голова та став ще більше похмурим, бо це був страшний сценарій для України – її просто зітруть зі світової мапи американські шлункові «хлоп’ята».
«Негативний варіант розвитку подій може також активізувати воєнний конфлікт на Донбасі чи його настирну загрозу перерозподілу землі, щоб інші іноземні компанії окрім американських, оцінювали б ці загрози та масово відмовлялися від купівлі землі та довгострокових вкладень в неї, бо це надовго відкидує Україну у розвитку, перетворюючи на Кубу часів диктатора Батіста для панів-американців, — продовжив думку аналітиків він і подивися на останній пункт звіту, який і так знищив його настрій нанівець, бо ті падлюки-загарбники навіть не приховували своїх віроломних намірів.
«Враховуючи вище вказані ризики і сценарії, а також існуючи умови завадити впровадженню ринку землі за існуючої влади в країні майже неможливо і перешкодити їй може лише її зміна або заміна», — він аж встав, бо це казали про його стратегічні наміри повернути законну владу в Україну, яка спокійно розбереться з отим ринком землі, бо землю, як і душу, продавати не можна.
Так сталося, що із 13 пунктів у звіті не склалося позитивного розвитку для України, бо він його не передбачав зовсім, а за сучасних умов на його дійсно не розраховували, бо ці загарбники зроблять все, щоби його зреалізувати. Але ж на то вони і створили свій Комітет захисту землі України, щоби того не допустити і не допустить, бо більш за все на світі – то є земля оця Свята і американським бусурманам вона не дістанеться.

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.