Блог им. vyanko Глава 7 Буде порядок на землі, то буде і мир (частина І)


Земельний супротив людей, мов отой нарив, набухав, а потім несподівано та поодинці вивергався то там, то тут . Люди нашукували різними шляхами Комітет захисту землі України та йшли до його голови, а ще більше було тих, які листувалися в інтернеті. Та дуже в багатьох випадках люди після всього того, що відбулося в останні роки в Україні, просто зневірилися тому, що хоч би хто їм допоможе. На зміну сумнівної в усіх відношеннях та ганебної влади прийшла начебто інша молода «зелена» команда, яка відверто заявила, що розпродаватиме землю та все державне майно, щоби їй було за що владарювати. А на скарги людей вона зразу після свого шаленого обрання поки не дуже звертала увагу та поки не давала навіть відписок. Вона їх просто ігнорувала, бо її в минулому комік, а тепер президент бавився посиленою увагою до себе, як до господаря української землі для іноземців. А серед них особливо виділялися американці, ізраїльтяни та китайці, які вже, як здавалося голові Комітету, вже знайшли «підходи» до цього шоу-бізнесмена. Той величезний куш в 1трлн$ шалено його приваблював, а ті комісійні, що майоріли, були просто скаженими а тому, який керманич утримається від такої спокуси. Через це і з’явилися в усіх областях поки окрім Донбасу такі собі молоді та спритні особисті уповноважені президентського офісу, які прагнули і собі відірвати дужий шматочок від того перепродажу української землі іноземцям. За допомогою Служби (не)безпеки, як її звали в народі, України ті ловкачі «наводили свій порядок» в українському земельному кадастрі. Вони підбирали та видавлювали все, що хоч трохи могло зацікавити іноземців, скоріш за все американців. Ті дуже сподівалися вже з 1 січня 2020 року розпочати скуповувати українські землі, та і Україну взагалі. А самі ті уповноважені розпускали чутки, що все одно відберуть наділ чи шматок, то може краще позбутися зараз, коли ще не розпочалося масове пограбування української землі іноземцями. Бо у самого українського народу на то точно грошей немає. Його виснажили повністю громадянською війною під назвою АТО та багатократним зростанням цін на саме життєве і необхідне: ЖКХ, газ, електроенергію, опалення та продукти харчування.
Голова Комітету добре знався про те є, бо ще і розумів, що захистити людей та їх землю може тільки людина, яка досконало знає стан речей в державі і яка знайде вихід, щоби ті чужаки умилися своїми сподіваннями, а не самою українською землею. Він багато часу провів у тих своїх роздумах, але ж зараз прийшов час діяти… Але ж діяти обережно, щоби нікого не підставити під натиск цих хижаків при владі та відвертих бандюг, які до того прийшли до влади на крові своїх же «героїв», яких самі розстріляли в Києві та попалили разом з людьми в Одесі, а потім послали їх разом з військовими в котли Донбасу.
На осінь протести підуть гучніше, а взимку то і вибух буде неминучим уже в самому Києві. Та швидше за все вже без майдану, бо, як в 2004, так і в 2014 році, людей одурили та ошукали. Але ж Київ, хоч і столиця, але ж то є не вся Україна, а тому в регіонах напевно бунти будуть нещадними. Бо люди попри великі сподівання швидко зневіряться і обов’язково пригадають цим кровавим «демократам» і той край, до якого вони всіх довели. І той безвіз для особливих з грошима. І той революційний «чайок на майдані» з тими, хто потім сидів у кріслах та хапав більше попередників. І смерть та сльози матерів, діти яких загинули у тій кровавій бойні, яку заради скупки української землі «замовили» американці, а влаштували оті самозванці-негідники, які зараз поховалися.
«Мир вкрай потрібен Україні та порядок, а до її управління повинна прийти інша влада, яка перш за все не дасть вкрасти українську землю», — подумав він, — «та після того зацікавить собою всіх без виключення громадян, тим що встановить достатній прожитковий оптимум шляхом монополії держави на зовнішню економічну діяльність, бо зараз із країни витікає набагато більше ніж до неї втікає. А поки під шумок про оновлення влади той шоумен-президент продаватиме все, що тільки можна продати, а потім швиденько свій порядок наведуть американці, бо вони стануть господарями всієї української території».
Все йде до того, але ж сучасний керманич на Україні розпочав кулуарні торги, залучив до то крім Америки, Ізраїль та Китай, які поступово заходять у клінч, бо йому треба зібрати задатки та зробити так, щоб до нового року його відсторонили від влади та подовжили мораторій на продаж землі. Ось тоді йому комісійні віддавати не прийдеться, бо то буде форс-мажор, чи фарс видатного шоу-мена. Таким чином, він не стане заважати широкому народному рухові, який допоможе зупинити землепродавців. Бо не повинно так статися, що після його відсторонення «за власним бажанням» до влади знову дорвуться негідники та знову питання перепродажу української землі стане доступним та головним для американців чи інших загарбників.
«Не віддамо землі, бо не буде де порядки наводить, щоб був мир та спокій на тієї української землі», -тільки подумав голова Комітету, а до нього знову зайшли люди. Бо він, як юрист давав всім дієві поради як запобігти пограбуванню та позбавленню землі. А людей все частіше таскають до суду, де знахабніли судді, але ж поки ще є прецеденти, за яких навіть уповноважені самим офісом президента не в змозі відсудити смачну ділянку, яка їх привабила. Правда, потім це теж не завжди спасає, бо на боці «зелених» діє вже їх СБУ, яке непокірних швидко записує до злочинців чи сепаратистів, бо «службовці» самі ж і закидають у хату до непокірної людині кримінальну компру. От і сидять вже люди, які не схотіли почути отой «голос чужого розуму», а витягти їх з-за грат буває дуже-дуже важко.
Голова привітався та покликав свого нового помічника Івана Карповича, який вже зі свого власного досвіду, давав дуже практичні і дієві поради, бо сам був головою кадастру і знав ті тонкощі, які не могла обійти навіть ця ганебна влада.
Ось і зараз до голови Комітету приїхали чоловік та жінка з Закарпаття. Бо саме там, ще в довзі на посаді губернатора було велике «Г» пан Генадій Москаль і де тепер Комітетом фіксувалося різке зростання випадків незаконного перерозподілу земельних ділянок новим підставним особам. А, уходячи, той «Г-Хенерал» розподілив своїм людям смачні земельні ділянки, які були виділені постраждалим від паводків.
— А замість відбудованих для постраждалих будинків об’єктом нерухомості вважалися кущі та дерева, які росли на зовсім інших ділянках, – повідомила прямо з порогу голова сільської ради, де саме і Москаль і вкрав землю.
На її скаргу до президентського офісу новий голова Закарпатської обласної адміністрації її попередив, що якби вона не волала, то про те ніхто б і не дізнався. І вона сама отримала би винагороду від того уповноваженого голови держави, бо це саме йому ці смачні ділянки від Москаля і дісталися в спадок, щоби надалі його не чіпали, коли почнуть саджати тих, хто не поділився. Але ж саме до неї прийшли люди, які втратили житло і майже всі свої речі та й досі жили по сусідах. Вони дуже сподівалися на допомогу держави, але ж коли в її районі перевірили кадастр, то виявилося що ті ділянки вже розподілені якимось людям зовсім з інших областей, які буцім то вже посадили кущі і дерева і тепер приватизують землю під ними та по документах видають їх за об’єкти нерухомості.
— Що скажете, чи може то вже «шоу-аукціон»? — спитав свого помічника голова Комітету та додав, що знає те є Г. — Москаля, ще коли він головував у Луганську, але ж ще тоді його з тріском звідти виперли. Бо і там він з землею попався — ще за часів Ющенка, «руки якого самі нічого не крали», але до них все само прилипало.
— Що тут поробиш, коли до справи взялися державні шахраї, а держкадастр за їх інструкцією дійсно визнає дерева об’єктами нерухомості і тому далі перепродає землю. Схема добре відкатана по всій країні і нещодавно про це ж саме розповідала мешканка Віноградського району, де так само були за вказівкою уповноваженого відібрані великі плантації винограду. Але ж там мені вдалося зачепитися за помилку в рішенні, то ж і зараз давайте разом передивимось документи, може й у вас формальна помилка знайдеться, — сказав Іван Карпович — фахівець у земельній справі.
— Це добре, але ж як повертатися Вам, бо навіть я чув, що саме Ви під камеру телеканалу, того Г. Москаля чмом обізвали, а він ще тоді готував щодо Вас кримінальне переслідування за образу вищої посадової особи? – спитав голова Комітету та додав, — Ви насправді, дуже смілива жінка та побільше б нам таких.
— Так, — за голову сільради відповів її чоловік, який приїхав внею разом, — без охорони ми Галину не відпускаємо, але ж бригади бандюків в погонах, ще на його боці та й СБУ вже взяла Галину на замітку, напевно разом зі мною. Але все одно треба щось робить, бо якщо не подовжать мораторій, то підуть ці землі з молотка іноземцям, а ті вже зазіхають. А ми підемо по світі знову шукати кращої долі, бо коли вона була разом з землею з нами, то миза вагалися. Аж ось тільки тепер, коли приперло, до вас і дісталися.
— Галино, ризикувати треба, але ж розмірковано, а поки пересидіть трохи у родичів, якщо вони є, а як ні, то я ваш родич. Не даремно ж я казав, що нам такі сміливі жінки потрібні, а поки залишайтесь і розбирайтеся разом з Іваном Карповичем з документами, а там і далі буде видно, — запропонував голова Комітету, а помічник зрадів, бо впізнав в тих людях рідних собі душею.
За хвилину поки гості ще не пішли телеканал на ютубі, який віщав у кабінеті, передав, що люди в Закарпатті збунтувалися і пішли до облдержадміністрації, бо ситуація вийшла на поверхню і після відвідань новим головою області районів разом з уповноваженим — там почали зникати ділянки у людей та разом і з людьми. А потім з’ясувалося, що ті ділянки уже у зовсім інших чужих людей, а вже новий губернатор, випереджаючи чутки, почав виправдовуватися і здав уповноваженого, бо сказав, що ті землі нікуди не підуть до особливого розпорядження самого головного шоу-мена та сучасного президента.

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.