Блог им. vyanko Глава 8 ДЄВ-КА і американський президент.


— Як казала твоя мати по чеськи звучить це слово – ДЄ-ВКА?, — спитав свого асистента на громадських засадах та одночасно дочку її батько та одночасно американський президент.
— Так, děvka [девка] — то путана, але ж так само і по-руськи, девка – гуляща дівка, або шлюха. Є ще вираз засидітися в дівках – то не війти своєчасно заміж. Але зараз воно трохи втратило свій сенс, — відповіла батькові донька, бо добре розуміла чому він це спитав. Саме вона занесла до його овального кабінету статтю, в якій пророкували скору перемогу Челсі Клінтон над ним на наступних виборах, які вже були не за горами.
— Чудова та кмітлива чеська мова – все навпаки з російською, але я засвоїв тільки деякі слова, наприклад – бидло, яке звучить по-російськи образливо, по-чеськи – домівка, а падло – весло, — посміхнувся президент, — але ж я не про те, бо вона дійсно ДЄ-ВКА в політичному сенсі і в неї є таки перевага – молодість, того не було у … почекай, — він взяв чеського розмовника та знайшов слово, — халяви – її матері, — і в голос, якось нервово, зареготів президент.
— Трошки не так, бо хлава – то не старуха, а булка, — поправила його дочка і запропонувала відійти від вивчення її рідної по мамі мови, бо ситуація дійсно вимагала його дієвого втручання.
— Ні все вірно – халяви, бо всі вони ті Клінтони з того самого «задарма» і вийшли. То й зараз прагнуть всіх обдурити, бо я вже був вхопив її за того її халявного хвоста та придавив так, що навіть дочку в «дєвки-путани» мати записала. І все це, включаючи смердючого кокаїном «фаворита» демократів — Байдена, тільки заради того, щоб відволікти мою увагу від скаженого бізнес-проекту, — сказав батько і подивився на доньку.
— Знову, батько, на мій погляд, трошки не так, бо щоб зреалізувати той скажений бізнес-проект на Україні, їм без президентства, тут в Америці ніяк не обійтися. То стара Клінтон розуміє, що тебе вже не подолає, аж ось її донька Челсі – може, хоч би тому, що вона молода багатодітна мама, бо тільки народила третю дитину, що для Америки – вже подив та подвиг, а ще вона – ваганка чи жорстка вегетаріанка, а це, як раз тепер той самий тренд, бо вся американська нація товстішає на тому швидкому харчуванню.
— На мене, доньку, натякаєш, бо її батько Білл теж піддався і тепер він теж – той ваган, який вважає, що це ніяк не заважає і далі вештатися за жіночими спідницями, якщо вони не зі шкіри, шерсті, або шовку, — ти ж, напевно, не вона?, — спитав, давлячись від надмірного сміху, президент, — і я не де Білл.
— Ти мій татко, а я зі своїм чоловіком та дітьми їм кашерну їжу і до всього нечистого стараюся не доторкатися. Тому звертаю твою президентську увагу, що за перший твій термін на президентській посаді здобутків не так вже і багато, а справжніх «косяків» та ворогів добавилося. Це вони тільки но витягли не саму дочку, а думку про неї, а ти так перелякався, що навіть не поїхав до Варшави, а послав цього Пенса, посилаючись на Ураган «Доріан», який ледь досяг узбережжя Північної Кароліни. А вже ж не тільки на дітях природа відпочиває, — випалила Іванка, але ж побачивши, як батько насупився, додала, — то ж я не стану заважати тобі піти на другий термін твого президентства. Аж ось моїй подрузі Челсі при справді несприятливих тобі умовах можу дуже зашкодити. Вона хоч і «дєвка» в політичному сенсі та в твоєму розумінні, але з головою товаришує і багато чого буде робити не тільки за материнською вказівкою, — попередила батька та спитала про його сучасні термінові плани стосовно української землі, бо саме це і був отой скажений бізнес-план, заради якого були вкладені шалені гроші, щоб розгойдати там ситуацію і відірвати Україну від Росії, а зараз взагалі її — Україну розвалити, щоби на її території, як пам’ятник собі – Трампові — створити перший европейський штат Америки.
— Аж ось, — сказав батько, — попередження, яке я отримав ще на 100 днів свого президентства, — і та подав листа, який надійшов тоді з України, але ж і досі знаходиться поруч з ним.
«Шановний Президенте Сполучених Штатів Америки!
Ваші сто днів – то Ваша перша перемога на цій посаді, яка стала можливою завдяки силі Вашого духу та негасимого запалу, а також діям та керівництву вашої команди, яка є Вашою опорою. Разом з цим Ваше перемога може назавжди обернутися Вашою поразкою, якщо Ви не врахуєте уроків історії і раптом прикладете зусиль до розпродажу української землі. Бо навіть татаро-монголи, які панували на неї 400 років – землю не відбирали і людей з неї не зганяли, а лише брали данину.
То ж не наступіть на ті ж самі граблі, якими набили собі лоба інші загарбники, вони землі в решті решт не отримали. Взагалі відійдіть попри витрачені млрди $ на всю цю аферу, як Вашою конкуренткою на виборах президента, так і Вами самими. Бо, напевно, вона, а не Ви погано навчалася в школі та, ще тоді не засвоїла Третій закон Ньютона, який говорить, що дія дорівнює сили – протидії.
Це Ваше гасло: «Америка – більш за все!», найбільш відображає психологію простого американця і тому поверніть США вдачу, як це зробив Президент Франклін Делано Рузвельт, який чотири рази обирався на цю велику посаду і на українські землі ніколи не зазіхав, як розбитий Гітлер.
Тому хочу ще раз привітати та побажати бути успішним президентом, а також пам’ятати уроки історїї та фізики.
З повагою, – а далі посада та ім’я були затерті за умов державної безпеки.
— Це напевно той самий ставний та особисто мені інтересний чоловік, який ще тоді заснував Комітет захисту землі України», — наче спитала, чи ствердила донька та додала, що його привітання має певну рацію, бо краще купити Гренландію, а до нього, ще тоді, було б не погано дослухатися та придивитися.
— Так, це він – дуже непроста та не пересічна людина, але вже пройшла в керманичі України наша цікава кандидатура на зміну тому, хто підігравав тій старій «халяві», якого вона, теж звідси, поставили керувати, а точніше розпродати українські землі за скажені прибутки, але ж сама спіткнулася, — пояснив Трамп доньці і додав, — але ж і я бізнесмен і повз них пройти мені дуже важко.
— Та ти, тато, перш за все – президент великої країни, а вже потім той, хто був до цього, то ж і врахуй – кого з президентів більш за всіх шанують американці? Його ім’я тобі нагадали, бо він був батьком нації, а не діловою людиною, хоч друге не заважало першому, але й не перебільшувало його. Ось тому, мені так здається, батько, що треба зламати цю шкідливу, хоч і шалену вигоду. І цій вже новій людині на посаді українського президента запропонувати іншу угоду з урахуванням досвіду татаро-монгол, які все ж таки 400 років данину отримували. І не чіпати напряму землю і людей, а лише технічно їх захопити – грошима та тим, що запропонувати їм спочатку безвіз, а потім і американське громадянство, — виклала свою думку донька, а батько, хоч і не погоджувався з втратою куша, але радів тому, що вона вся в нього – така дотепна та кмітлива.
— Обійдемося поки без татаро-монгол, а особливо без турок, бо я вже послав до цього пройдисвіта і турецького президента ревізію всієї нашої їм допомоги, то він вдався до нахабства та створив «південний потік», а потім купив ракетні комплекси С-400 у нашого супротивника – Росії. Але ж, як тільки підійшов Шостий американський флот, то ледь не наклав в штани, бо я то знаю, скільки вони розтягнули разом з нашими «яструбами»-сенаторами. Хай покрутиться як в’юн на жаровні, а ми після доповіді комісії створимо слідчу комісію, — сказав президент, а його дочка лише доповнила.
— Та запропонуємо вже цьому нашому ставленику до нового року самотужки піти у відставку, тим самим він виконає умови Згоди, яку підписали ще в 2014 році міністри закордонних справ Германії, Польщі та Франції, щодо впорядкування ситуації в Україні. Саме ця несподіванка сплутає всіх та всі їх карти, бо тільки ця Угода надає можливість відновити легитимність української влади, а там знову неважко перехопити ініціативу та поставити свого, але ж законного українського президента і вже з ним вирішувати питання данини у вигляді безвізу, американського громадянства та нового європейського штату Америки, а не ганебного продажу землі, — суттєво доповнила донька свого батька.
— Дійсно, Іванка, цього ж від нас не будуть очікувати ні там, ні тут, а здобутки можуть бути самими великими і це вже сенсі наступного президентства. То хай ця клята молода «дєвка» скаче і докладає великих зусиль, щоб її визнали спочатку свої демократи, але ж слідкувати за неї будемо, однак не дуже перейматися з того, бо саме цього від нас і очікують. В наступному я буду тільки показувати, що дуже хвилююся, а насправді заставлю демократів битися, витрачати кошти та гаяти на дурниці час, якого і в мене вже зараз залишається обмаль, навіть для тебе, — сказав президент-батько, ввічливо натякаючи своїй доньці на кінець їх розмови.
— Я пам'ятаю, що ти «в коконі» і що сумуєш за попереднім життям, але це важко тільки перші вісім років, а потім все мине, — пожартувала донька і додала, що жадни – це по-чеські – ніякий, а тому скажений бізнес – це для тебе, батько, сподіваюся вже в минулому.
— Так, — погодився Трамп і покликав журналіста з агенції Рейтер, якому обіцяв дати ексклюзивне інтерв’ю щодо наслідків урагану «Доріан», але й доньку попросив залишитись.
— Там стільки всього відбулося …- почав говорити президент, — що тільки встигаю читати повідомлення, але ж ураган з п’ятої найвищої позначки потужності осла і перемістився до першої. Це мені вже подобається, але і тепер не можу не сумувати за заиблими людьми та знищеними будинками», — сказав американський президент і чомусь згадав про привітання з України та про татаро-монгол, які палили цілі міста, але ж брали данину, а не відбирали землю і не проганяли з неї людей…
— Я сподівався, що зараз, коли ураган вщухає, буде легше, але роботи стало набагато більше…- закінчив він розмову з кореспондентом і провів його разом з дочкою до дверей…
А голова Комітету знову відірвав очі від монітору і знову здалося, що все це йому — наче наснилося. Але ж, ще тоді, привітання з попередженням він точно надсилав американському президенту і тепер він начебто переконався, що воно таки дійшло до адресату і той його уважно, завдячуючи донці, прочитав. Бо, як би не примарилася б ця розмова президента Америки з донькою, а саме зараз вона і відбулася, то б може і вдалося захистити землю та відновити законну владу, а з тим американським безвізом та громадянством поступово розібралися б.
«То хай би, так і було», — подумав голова і знову заглянув у монітор…
Але цього разу показалася начебто і чомусь саме дідова хата та селяни навколо неї, а на душі стало якось добріше, бо його любий дід був знову поруч…

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.